Gizlilik

AnkaNaturadent web sayfasına hoş geldiniz.

Aşağıda yer alan maddeleri www.ankanaturadent.com ve bu adrese açılan diğer alanadlarını ziyaret etiğinizde kabul etmiş sayılırsınız.

1- AnkaNaturadent bu site üzerinden vermiş olduğunuz kişisel bilgileri üçüncü kişilerle paylaşmaz, satmaz ve kiralamaz.

2- Sizden aldığımız kişiler bilgiler size yeni ürün ve kampanya tanıtımları göndermek, basılı yayın ve materyaller ulaştırmak, katıldığınız yarışma veya çekilişlerin ödüllerini ulaştırmak amacıyla kullanılmaktadır.

3- Kişisel bilgilerinize sadece AnkaNaturadent personeli veya gizlilik politikamızın ilkelerini kabul etmiş temsilciler erişebilir.

4- Kişisel bilgi içermeyen IP, tarayıcı bilgileri, ziyaret edilen sayfa istatistikleri, bölge bilgileri web sitemizi iyileştirmek amacıyla kullanıyoruz. Bu tarz bilgiler (örneğin ziyaretçi sayısı) kamuoyuna açıklanabilir ve mecralarda kullanılabilir.

5- www.ankanaturadent.com sitesinden bağlanacağınız diğer sitelerin gizlilik ilkeleri bu web sitesinden farklı olabilir. Lütfen bu sitelere giriş yaptığınızda gizlilik ilkelerini ayrıca gözden geçiriniz.

6- AnkaNaturadent bu maddelerde haber vermeksizin değişiklikler yapabilir.

Kullanım Şartları

www.ankanaturadent.com ("Web Sitesi") sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

1- Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı AnkaNaturadent’e aittir.

2- Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı AnkaNaturadent sorumlu kabul edilemez.

3- Üçüncü bir siteye AnkaNaturadent tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan AnkaNaturadent bağlantılarının güvenliğini AnkaNaturadent kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolayı AnkaNaturadent sorumlu tutulamaz.

4- Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı AnkaNaturadent hiçbir şekilde sorumlu değildir.

5- AnkaNaturadent yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.